Güvenli Bankacılık İşlemleri İçin Retrobet

 Retrobet incelemelerinde hayati önem taşıyan bir diğer bilgi kaynağı, mevcut bankacılık seçenekleridir. Bu siteye şu şekillerde para yatırabilirsiniz; Visa, CepBank, Papara, EcoPayz, AstroPay veya Ecopayz kabul edilmektedir. Tüm Retrobet para yatırma yöntemleri ücretsizdir. Her bir para yatırma yöntemi için işlem süresi anında gerçekleşir. Bahis sitesi, Türk Lirası kabul ediyor ve bu sitenin en iyi parçasıdır. Yatırmak için minimum miktar 100 TL olarak belirlenmektedir.

Para çekme için, son para yatırma işleminde kullanılanla aynı yöntem kullanılarak yapılmalıdır. Bu, Kara Para Aklama Yasası’nı desteklemek ve zaman alıcı doğrulama sürecinden kaçınmak içindir.

Para Çekme Seçenekleri

Bu sitedeki, tüm para çekme işlemleri ücretsizdir. Retrobet para çekme talebinde bulunduğunuzda, tutar ayrılır ve Retrobet bakiyenizde kullanılamaz. İşlem süresi, tüm para çekme yöntemleri için de anında gerçekleşir. Visa ve MasterCard kullanarak para yatırdıysanız, paranızı çekmek için bir E-Cüzdan kullanmanız gerekir. Site tarafından belirlenen minimum para çekme yöntemi, 100 TL’dir ve bütün uygulamalarda da geçerlidir.