Farklı Yatırım İşlemleri Limanbet Giriş’te

Limanbet Giriş sitesinde; ilk para yatırma işleminizi yapmaya hazır olduğunuzda, kasiyerde aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli para yatırma yöntemleri bulacaksınız. Visa, Mastercard, Hızlı QR, QR Kod, banka havalesi ve Pay Kasa gibi en yaygın yöntemleri kullanabilirsiniz. Ödemeler anında gerçekleşir, yani para yatırma işlemini tamamlar tamamlamaz oyuncu hesabınızda kullanılabilir. QR Kod veya Hızlı QR kullanarak Limanbet Giriş ilk para yatırma karşılama bonusunu talep edemeyeceğinizi de unutmayın.

Diğer Yöntemler

Limanbet Giriş para çekme işlemi para yatırmak kadar kolaydır ve para çekme işlemleri için aynı ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Banka havalesi veya Visa ile para çekerseniz, parayı 1-3 gün içinde alırsınız. Papara ve CepBank gibi E-Cüzdanlar anlıktır ancak Limanbet Giriş sitesinde önce para çekme işleminizi gerçekleştirmesi gerektiğini unutmayın.

İşlem süresi günün saatine ve kuyrukta kaç para çekme olduğuna bağlıdır, ancak genellikle birkaç saatten fazla beklemek zorunda da kalmazsınız. Öyleyse, kimlik, fatura veya banka ekstresi gibi belgeleri göndermeniz istenebilir. Para çekme işlemi için herhangi bir ücret alınmamaktadır.